Hand Tucher Web Directory
tel: +90542 579 56 56

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

 

Saç Ekimi,Plastik ve Estetik Cerrahi


Amaç: Saç ekimi, plastik cerrahi konusunda uzman hastahane ve doktorlar ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde sizlere daha ucuz ve daha kaliteli hizmet sunma olanakları ahazırlıyoruz.
Uzman hekimler, tecrübeli sağlık kadrosu, tüm hastalara bilimsel bir hizmet, yakın bir ilgi ile desteklemek ‘sağlıkta güven, hizmette konfor’ ilkesi çerçevesinde, teşhis ve tedavi hizmetlerini sunmaktadır.
Hizmet: Türkçe dışında başta İngilizce olamak üzere bir çok yabancı dil konuşabilen personellimiz; Sizi adresiniz veya havalimanında karşılar, size thsis edilmiş şöförlü aracınız sizi konaklayacağınız yere ücretsiz havalimanı transfer hizmetim,iz aracılığı ile götürür.
Operasyon öncesi ve sonrası ücretsiz asistanlık hizmeti sunuyoruz.

Vizyonumuz
En ileri teknolojik ekipman, uzman ekip ile hizmet sağlayan, kurum ve hasta arasında doğru iletişimi sağlayan örnek, bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteye standart getirmek.

Misyonumuz
En önemli değer olan sağlık hakkını, çağdaş şekilde , yüksek standartlarda toplumun değerlerine uygun bir hizmet sunmak.

Değerlerimiz
Sağlık ve hizmet sektörlerinin başarısı insan odaklıdır. Sunduğumuz hizmetlerin hedefi de ve ölçüsü de insandır. Ahlaki temayı temel alarak, insan'a verdiğimiz hizmet ahlaklı insanlar tarafından sağlanınca yüksek bir değer portaya çıkar. Dünyadaki gelişmeleri, tecrübemizle birleştirerek sağlık ve turizm alanında kullanmak, hasta hakları, etik kurallarına sonuna kadar saygı duymak, verdiğimiz hizmeti dünya standartlarının üzerine çıkaracak şekilde çalışkan ve öncü olmak bizi tercih edilir yapan değerdir.

 

Hrh lucky sağlık olarak, doktorlar ve diğer sağlık görevlileri ile, dil ve kültürel iletişimin kurulması ve hastalarla sağlık personeli arasında iki yönlü bilgi alışverişinin sağlanmasına çalışıyoruz. Hrh Lucky Turizm 15 yılı aşkın süredir Şöförlü araç kiralama, İstanbul Asya ve  yakasında bulunan Sabiha Gökçen havalimanı transfer ve Avrupa yakasında bulunan İstanbul Yeni Havalimanı transfer hizmetleri ve Araç Kiralama Hizmetleri Sunmaktadır. 2015 yılı itibarı ile sağlık alanında gelişen durum bir çok yabancı hastayı Türkiye'de tedsvi olmaya yönlendirmiştir. O dönemde sadece bizden şöförlü araç veya havalimanı transferi hizmeti alan misafirlerimize yardımcı olmak adına sağladığımız hizmet, sonrasında sağlık kurumları ile gelişen iletişim ve misafirlerimizin yoğun talebi üzerine bizi sağlık turuizmin de profesyonel hizmet veremeye yönlendirmiştir. 

Hizmet Politikamız

Hrh lucky sağlık, hatayı minmuma indirmek için, kurum ve hasta arasınada doğru iletişimi sağlamak ilkesini benimser, saygının yüceltildiği, takım ruhuna sahiparacı bir kurumdur.

Hrh Lucky Sağlık, Bütünsel Kalite Yönetimi felsefesini sürdürmeye kararlıdır. Bu kapsamda "Hasta Memnuniyeti" vazgeçilmez hizmet prensibimizdir.
Hrh Lucky Sağlık'in hastalarıyla ilişkilerinde ticari kaygıları yoktur, hastanın gereksiz ödemeler yapacağı mekanizmalar yaratmaz, dolayısıyla hiçbir çalışan ödüllendirilmez.
Hrh Lucky Hrh Lucky Sağlık hastaları arasında hiçbir şekilde din, dil, ırk, milliyet veya cinsiyet ayrımı yapmaz. Hiçbir hasta farklı şekilde bir yere yönlendirilmez. Tüm hastalar maliyet ve risk konusunda bilgilendirilir. Tıbbi ihtiyaçlar dışında cerrahi müdahale yapılmasına izin vermez. Etik kurallar tüm alanlarda geçerlidir.

Hrh Lucky Sağlık en değerli sermayesi çalışanlarıdır. , "Koşulsuz Hasta Memnuniyeti" ile "Mutlak Çalışan Memnuniyeti" nin birleştiği noktada gerçek aracı sağlık hizmetinin sağlanabileceğine inanmaktadır.
Tüm çalışanlarına, hastalarına ve yakınlarına sağlık kapsamında, insani ve bilimsel ilkeler çerçevesinde, gecikmeden, gülümsemeyle, ilgiyle, sevgiyle, şefkatle ve saygıyla çağdaş sağlık hizmetleri sunarak; Onları her aşamada sabırla, anlaşılır ve kibarca bilgilendirmeyi görev olarak görür. Bu görev, çağdaş çizgiyi bozmadan bilimsel düzeyi ve geleneksel misafirperverliği en üst düzeyde sağlamak olarak ifade edilir.
Hrh Lucky Sağlık hizmet anlayışı, hastanın kurumlara ulaşmasından önce başlayara, hastanede devam eden ve hastane sonrasına kadar her aşamada mükemmel hizmet sağlar.

Hrh Lucky Sağlık'ta herkes işini ve misafiri sever ve her durumda hem başarıyı hem de sorumluluğu üstlenir. Uzmanlık gerektiren konular dışında kimse "Bu benim endişem değil, işim değil" demez. Durumu ve işlevi ne olursa olsun kesintisiz hizmet sürekliliğini sağlamak için herzaman elinden gelenin en iyisini yapar.
Eğitim, Hrh Lucky Sağlık ortaklığının sonsuza kadar süreceğinin ana garantilerinden biridir.
Sağlığa yapılan yatırımın hizmette kaliteye dönüşeceğine inanan Hrh Lucky Sağlık, eğitimi sürekli olarak desteklemekte, olası koşullar çerçevesinde birlik ve beraberliği güçlendirecek faaliyetler ortaya koymaktadır. Bütünsel Kalite Yaklaşımı çerçevesinde çalışanlarının her geçen gün daha iyi olması gerektiğini bilir.
Hrh Lucky, halk sağlığının korunmasındaki sorumluluğunun bilinciyle, sağlık, araştırma ve bilimsel faaliyetler yapanlara destek olur.

estetik cerrahi, plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi,istanbul estetik cerrahı, en iyi estetik cerrah, Türkiyenin en iyi estetik cerrahları, estetik cerrahı İstanbul, estetik cerrahi istanbul, estetik ve plastik cerrahi, türkiyenin en iyi estetik cerrahları 2021, istanbul estetik cerrahi, plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi devlet hastanesi, türkiyenin en iyi estetik cerrahları 2020, estetik cerrahi nedir, plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi nedir, devlet hastanesi estetik cerrahi, estetik plastik cerrahi, plastik ve estetik cerrahi, türkiyenin en iyi estetik cerrahları, türkiyenin en iyi estetik cerrahları 2019, saç ekimi, saç ekimi sonuçları, saç ekimi fiyatları, saç ekimi sonrası, saç ekim merkezleri, en iyi saç ekim merkezi, kadınlarda saç ekimi, saç ekimi istanbul, saç ekimi fiyatları 2021, saç ekimi forum, saç ekimi öncesi sonrası, dhi saç ekimi, istanbul saç ekimi, saç ekimi istanbul, istanbul saç ekim merkezleri, fue saç ekimi, istanbul saç ekimi, saç ekimi nasıl yapılır, traşsız saç ekimi, acıbadem saç ekimi, istanbul saç ekim merkezleri, saç ekimi iş ilanları, en iyi saç ekimi, saç ekim ücretleri, saç ekimi ne kadar, saç ekimi ücretleri